Tani Kulig Zakopane Cennik 2019, kulig z pochodniami, saniami

Licencjonowane Biuro Podróży Hawrań Travel

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jesteśmy w pełni legalnym i profesjonalnym biurem podróży. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, zaświadczenia oraz ubezpieczenie, ale przede wszystkich wieloletnie doświadczenie. Masz pytania? Zadzwoń: tel: +48 693 636 136 / tel: +48 606 286 379.

Biuro turystyczne Hawrań Travel - firma, która zajmuje się dostarczaniem Państwu maksymalnej ilości rozrywki w minimalnych cenach. Posiadamy wszelkie potrzebne certyfikaty pozwalające nam organizować jednodniowe wycieczki pełne folkloru, niezapomnianych wrażeń, wiedzy przekazywanej z przymrużeniem oka, a także ekstremalnych doznać, które na długo zapadną Wam w pamięć. Nie macie się jednak czego obawiać, naszym priorytetem bowiem, jest zapewnienie Państwu i Państwa bliskimi pełnego bezpieczeństwa. W skład naszej oferty wchodzą wycieczki po Zakopanem i okolicach oraz po Pienińskim Parku Narodowym.

Jeśli przyjechaliście do Zakopanego na wakacje lub ferie zimowe i znudziły wam się już Krupówki lub chodzenie po dolinie Chochołowskiej, mamy dla Was atrakcje, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Tylko u nas za niewielką opłatą weźmiesz udział w pasjonujących przygodach takich jak spływ autentyczną tratwą flisacką sterowaną przez wygadanych i znających setki anegdot oraz góralskich żarów górali, którzy przez większość życia pływają po Dunajcu. Jeśli potrzeba Wam nieco więcej adrenaliny, podniebna trasa w Słowackiej Bachledowej jest stworzona specjalnie dla Was. Ciekawostki o zwierzętach zamieszkujących Pieniński Park Narodowy, a także żywe zwierzęta spacerujące 20 metrów pod Wami to tylko niektóre z atrakcji, które na Was czekają. Wycieczka ta przeznaczona jest także dla najmłodszych uczestników, ponieważ tuż pod wieżą obserwacyjną zwieńczającą kompleks drogi zawieszonej w koronach drzew znajdują się dwa duże place zabaw.

Dodatkowo, podczas zimy oferujemy Państwu autentyczną góralską watrę z prawdziwego zdarzenia oraz kulig po szczycie Gubałówki. Te i wiele innych atrakcji znajdziecie na naszej stronie internetowej wraz z absolutnie przystępnym cennikiem naszych usług. Nie będziemy Was przekonywać, że jesteśmy najlepszym biurem turystycznym na świecie, ale chcemy powiedzieć Państwu, że jesteśmy jednym z niewielu biur, które wkłada serce w swoją pracę. Każdy z naszych pracowników był na każdej z naszych wycieczek przynajmniej kilka razy i z czystym sercem poleca je naszym klientom. Biuro turystyczne Hawrań Travel to firma sprzedająca emocje i wrażenie, które chcecie przeżyć i na które Was stać.

Formularz rezerwacji wycieczek:

Masz pytania? Zadzwoń!

tel: +48 693 636 136
tel: +48 606 286 379

Poznaj nasz CENNIK

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.