ZADZWOŃ! tel: +48 693 636 136 / tel: +48 606 286 379
Automatic translation: Polish Polish English English German German Russian Russian Ukrainian Ukrainian

Spływy Dunajcem Zakopane Cennik 2019, Spacer w koronach drzew

Czas trwania:

ok. 3h

Cena biletu:

100 zł/dorosły

Cena za dzieci:

80 zł/dziecko do lat 10
dziecko do lat 4 GRATIS

Kulig na Gubałówce - Oferta zimowa

Pamiętacie jeszcze, jak w dzieciństwie jeździliście kuligiem po ośnieżonych wiejskich drogach podczas ferii zimowych? Jeśli nie, lub nigdy nie mieliście tej przyjemności, zapraszamy na absolutnie rewelacyjny kulig po Gubałówce, który jak żaden inny odda klimat dawnych kuligów z lat młodości. Zbiórka odbywa się w wyznaczonych punktach odbioru, skąd autokarem zawieziemy Was na miejsce. Tam czeka na was piękny, przyozdobione owczym futrem kuligi dostępne dla czterech lub ośmiu osób. W towarzystwie skrzących się pochodni objedziemy całą Gubałówkę z widokiem na ośnieżone górskie szczyty Tatr oraz majaczące w dole Zakopane.

Kulig jest świetną okazją do tego, by podziwiać góry z trochę innej perspektywy oraz zadumać się nad pięknem otaczającego nas świata. Zapewniamy niezapomniane wrażenia w towarzystwie gadatliwego woźnicy, który opowie Wam kilka kawałów oraz opowie o wszystkich ciekawostkach związanych z Zakopanem oraz z całymi Tatrami. Po kuligu zaprosimy Was do naszego specjalnie przygotowanego na tę okazję szałasu w którym przysiądziemy przy autentycznej góralskiej watrze, czyli ognisku na którym czeka na Was poczęstunek, w skład którego wchodzą: kiełbasa do samodzielnego pieczenia, oryginalny, robiony przez gaździnę bigos oraz grzane wino, a dla najmłodszych gorąca herbata. Wszystko to okraszone będzie góralską muzyką na żywo, która w pełni odda niepowtarzalny klimat Polskich gór. Jeśli tęsknicie za kuligami z dzieciństwa, lub nigdy nie mieliście przyjemności uczestniczenia w kuligu, albo macie dzieci, którym chcecie pokazać prawdziwy klimat Polskich gór, zapraszamy na naszą stronę internetową.

Tylko my oferujemy te wszystkie unikalne atrakcje w promocyjnej cenie 100 zł za osobę dorosłą. W tej cenie macie Państwo zapewnione: dojazd na miejsce, bilet na kulig, grzane wino, bigos, kiełbaski do samodzielnego przyrządzenia oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Pamiętajcie, że jeżeli chcecie być pewni, że nie zabraknie dla Was miejsc w naszym kuligu, musicie je rezerwować nieco wcześniej za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie.

W pakiecie wycieczki:

Klimatyzowany autobus

Opieka pilota/kierowcy

Poczęstunek

Ubezpieczenie NNW + KL (koszty leczenia)

Formularz rezerwacji wycieczek:

Masz pytania? Zadzwoń!

tel: +48 693 636 136
tel: +48 606 286 379

Poznaj nasz CENNIK

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.