Wiele biur podróży organizuje ostatnimi czasy spacer w koronach drzew cena 2019, jednak większość z nich nie jest w stanie pochwalić się tak promocyjną ceną, jak ta, którą oferuje biuro podróży Hawrań. 100 zł za jednodniową wycieczkę na Słowację? Tak, to możliwe. Chcecie wiedzieć, co wchodzi w skład jednodniowej wycieczki do malowniczej miejscowości Bachledowa? W godzinach porannych podjeżdża po Was luksusowy autokar, który zabiera Was wprost na właściwe miejsce wycieczki, czyli spacer w koronach drzew cena 2019.

Zastanawiacie się, co to takiego? Spacer w koronach drzew to niezapomniana przygoda dla całej rodziny. Wyobraźcie sobie ponad sześciuset metrową trasę rozpiętą na wysokości dwudziestu czterech metrów, która mknie i skręca między koronami drzew. Spacerujecie nią, a pod Waszymi nogami biegają dzikie zwierzęta w swoim naturalnym środowisku. W międzyczasie mijacie kilka tablic informacyjnych, które opowiadają Wam o tym, jakie zwierzęta żyją w Pienińskim Parku Narodowym, jaka jest historia tego miejsca, jakie endemiczne rośliny można spotkać w tym rejonie oraz, jak flisactwo wpłynęło na okoliczne tereny i w jaki sposób zapewniało lepszy byt wielu mieszkańcom tego regionu.

Przy końcu tej cudownej trasy czeka na was przeszło trzydziestometrowa wieża obserwacyjna, która sprawi, że poczujecie się jak ptaki z wysokości obserwujące otaczający Was horyzont. Dodatkową atrakcją samej wieży widokowej jest siatka rozpięta na jej środku dzięki której będziecie mogli spojrzeć w dół z trzydziestu metrów mając wrażenie że jesteście zawieszeni w powietrzu. Myślicie, że to już koniec? Nic bardziej mylnego. Teraz staje przed Wami ostatnia decyzja. Zejść z wieży po długiej krętej drodze mając przed sobą kolejne dziesięć minut podziwiania otaczającej Was przyrody, ale wyjście nieco bardziej ekstremalne, czyli sześćdziesięcio siedmiometrową zjeżdżalnie, która sprawi, że włosy staną Wam dęba, a czas zejścia z wieży skróci się do zaledwie kilku sekund.

Te i masa innych atrakcji czeka na was dzięki spacerowi w koronach drzew cena 2019. Rezerwujcie miejsca już dziś, by mieć pewność, że ktoś nie zajmie ich przed Wami. Spacer w koronach drzew to wszystko, czego potrzebujecie, by Wasze wakacje zostały zapamiętane na długie lata.