W naszej specjalnej ofercie Spacer w koronach drzew kosztuje tylko 100 zł za osobę, a wszystko to za sprawą naszego promocyjnego cennika na rok 2019. Chcecie wiedzieć, co wchodzi w skład tej najpopularniejszej w naszej ofercie wycieczki jednodniowej? Na początku warto nadmienić, że autokar zabierze Was wprost spod Waszego miejsca zamieszkania, a to znaczy, że nie będziecie musieli szukać miejsca zbiórki i tym samym tracić cenny czas swojego urlopu, czy wakacji. Nasz autokar zabierze Was wprost do Słowackiej miejscowości o dźwięcznej nazwie Bachledowa, gdzie będziecie mieć niepowtarzalną okazję przejść się po zawieszonej na dwudziestu czterech metrach trasie w koronach drzew. Będziecie mogli z lotu ptaka podziwiać dzikie zwierzęta, przy pomocy tablic informacyjnych dowiedzieć się wielu ciekawostek odnośnie Słowackiej strony Pienińskiego Parku Narodowego, a także dowiedzieć się, jakie gatunki zwierząt i roślin występują w Parku.

Trasa ma długość sześciuset trzech metrów i niezależnie od pory roku można z niej napawać oczy widokiem majestatycznych górskich szczytów oraz bezkresnym morzem zieleni kipiącej z każdego zakamarka dookoła. Po przebyć wspomnianej trasy czeka na Was świeżo wybudowana wieża obserwacyjna mierząca trzydzieści dwa metry i pozwalająca poczuć się jak najprawdziwszy ptak. Dla ludzi o mocnych nerwach przewidziana jest dodatkowa atrakcja. Po środku wierzy wpisanej w okrąg rozciągnięta jest siatka na której można się położyć twarzą w dół i przekonać się na własnej skórze, co znaczy być na trzydziestu dwóch metrach wysokości. Dla tych, którym i tego widoku będzie mało, przewidziana jest najdłuższa sucha zjeżdżalnia w całej Słowacji mierząca sześćdziesiąt siedem metrów.

Przy jej pomocy zjedziecie na sam dół wierzy w dosłownie kilka sekund. Jeżeli Wasze dzieci nie lubią tego typu atrakcji, tuż pod kompleksem widokowym znajdują się dwa duże place zabaw, na których możecie zostawić swoje pociechy pod opieką etatowych opiekunów i odetchnąć przez chwilę wolnością. Spacer w koronach drzew w cenniku na 2019 rok jest absolutnym hitem, którego nie możesz przegapić. Rezerwujcie miejsca za pomocą naszej strony lub drogą telefoniczną.