Spacer w koronach drzew zakopane to jedna z naszych najpopularniejszych ofert wycieczkowych zważywszy na cenę, którą ustaliliśmy na rok 2019. Plan tej wycieczki kosztującej jedynie 100 zł za cały dzień jest następujący: W godzinach porannych nasz luksusowy autokar zabiera Was wprost z waszego obecnego miejsca zamieszkania, w związku z czym nie musicie się martwić, że nie traficie na miejsce zbiórki, miejsce zbiórki bowiem jest tam, gdzie chcecie, następnie jedziemy autokarem do pobliskiej, jednak znajdującej się na Słowacji miejscowości o nazwie Bachledowa.

Tam będziecie mogli przespacerować się pod sześciuset metrowym traktem zawieszonym na dwudziestu czterech metrach wysokości. Całość brzmi może dość ekstremalnie, ale zapewniamy, że trasa po której będziecie spacerować jest świetnie zabezpieczona i jest odpowiednia nawet dla najmłodszych podróżników. Podczas wycieczki będziecie mogli poczuć się częścią lasu, podglądać zwierzęta w swoim naturalnym środowisku, a także spojrzeć na wszystko z nieco szerszej ptasiej perspektywy. Słowacka część Pienińskiego Parku Narodowego obfituje w zróżnicowaną faunę i florę, a także dostarcza niezapomnianych przeżyć związanych z zapierającymi dech w piersiach widokami. Dla wszystkich tych, którzy przepadają ze ciekawostkami, na całej trasie rozmieszczone są tablice informacyjne, które dopełnią wam obrazu Pienińskiego Parku Narodowego oraz jego historii.

Spacer w koronach drzew zakopane wraz z ceną za rok 2019 jest najlepszym wyborem dla ludzi, którzy uwielbiają ekstremalne przygody, oraz takich, dla których przyroda stanowi źródło fascynacji. Na końcu tego fascynującego spaceru w koronach drzew, czeka na was absolutnie unikalna, modernistyczna trzydziestodwumetrowa wieża obserwacyjna z której przyjrzycie się górskim szczytom prawie, jakbyście byli na nich. Jeśli wciąż będzie Wam mało ekstremalnych przeżyć, na jej środku rozpięta jest siatka dzięki, której będziecie mogli poczuć się, jakbyście latali w przestworzach.

Po wszystkim staniecie przed ważnym wyborem. Zejść z wieży za pomocą tradycyjnej wijącej się drogi, albo wybrać nieco bardziej ekstremalną zjeżdżalnię dzięki której pokonacie trzydziestometrową drogę w dół w przeciągu zaledwie kilku sekund. Po wszystkim autokar zawiezie Was do Waszego miejsca zamieszkania. Pamiętajcie, że jedynie rezerwacja z lekkim wyprzedzeniem daje Wam pewność, że będziecie w stanie uczestniczyć w naszym spacerze w koronach drzew zakopane cena 2019.