Jeśli po paru dniach w Zakopanem sądzicie, że widzieliście już wszystko… Może to być prawda. Słowacja jednak, to zupełnie inna sprawa. Czy wiecie, że dojechanie z Zakopanego na Słowację to najwyżej czterdziestominutowa podróż? Spacer w koronach drzew, dzięki promocjom w naszym cenniku na rok 2019 zakopane, to idealna wycieczka dla tych, którzy chcą wyrwać się na chwilę z Polski, przeżyć coś niecodziennego, a przy okazji nie wydać na podróż bajońskich sum. Wyobraźcie sobie, że w jednej chwili jesteście pod swoim ośrodkiem, a w drugiej jedziecie już autokarem, który odebrał Was spod domu, wprost na niezapomnianą przygodę tuż za Słowacką granicą do miejscowości o nazwie Bachledowa.

Tam czeka na was sześciuset metrowa droga z głową w trakcie której będziecie się czuli jak ptaki. Na wysokości dwudziestu czterech metrów rozciąga się zawieszona tuż nad koronami drzew trasa, która prowadzi wprost do wspaniałej nowoczesnej wieży obserwacyjnej z widokiem na Pieniński Park Narodowy. Choć spacer w koronach drzew z cennikiem na 2019 rok wydaje się nieco ekstremalna, nadaje się dla każdego uczestnika wycieczki niezależnie od wieku, czy stanu zdrowia. Podczas pokonywania trasy natraficie na wiele interesujących tablic informacyjnych, które wprowadzą Was w świat słowackiej fauny i flory a także przybliżą Wam nieco historii tego urokliwego miejsca.

Oprócz podglądania zwierząt z ptasiej perspektywy będziecie mogli jeszcze poczuć się jak najprawdziwsze ptaki, oglądające góry z nieco szerszej perspektywy. Na końcu drogi czeka na was wspomniana już wcześniej wieża obserwacyjna na środku której rozpięta jest siatka z której będziecie mogli dokładniej ujrzeć perspektywę tej zapierającej dech w piersi wysokości. Jeśli to wszystko nie sprosta Waszym wymaganiom czeka na Was jeszcze jedna niespodzianka. Najdłuższa w obrębie wielu dziesiątek kilometrów sucha zjeżdżalnia, którą zjedziecie na sam dół w przeciągu zaledwie kilku sekund. Emocje gwarantowane. Przejrzyjcie nasz cennik 2019 na spacer w koronach drzew zakopane i zarezerwujcie miejsca już dziś, żeby być pewnym, że ta rewelacyjna okazja nie przejdzie wam koło nosa. Zapraszamy do rezerwowania miejsc na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych wrażeń.