Spacer w koronach drzew zakopane, to wycieczka, na którą powinien udać się każdy, kto lubi od czasu do czasu zrobić coś szalonego. Kto z nas nie chciał czasem pobyć z przysłowiową głową w chmurach? Dzięki spacerze w koronach drzew zakopane, stanie się to możliwe. Tuż za Polską granicą powstała specjalna trasa zawieszona na dwudziestu czterech metrach, przechadzając się którą możecie poczuć się, jak ptak. Możecie niemal dotknąć koron pobliskich drzew, które prawdopodobnie są starsze od was. Możecie też obserwować ptaki z poziomu z którego to one zazwyczaj obserwują nas.

Spacer w koronach drzew to także niepowtarzalna okazja bo podpatrzeć życie zwierząt Pienińskiego Parku Narodowego w ich naturalnym niezakłóconym środowisku, a wszystko to na dwudziestu czterech metrach wysokości. Podczas spaceru w górach zakopane, dowiecie się między innymi, jakie zwierzęta zamieszkują słowacką stronę Pienińskiego Parku Narodowego, jakie siły natury najczęściej niszczą naturalną florę tego miejsca, a także dowiecie się nieco o słowackim folklorze i sztuce. Przemierzając kolejne metry podniebnej trasy, będziecie mogli wczytać się w tablice informacyjne, które wprowadzą was w klimat miejsca, w którym się znajdziecie.

Jeśli jednak liczycie na naprawdę ekstremalne przeżycia, czekają one na was na przeszło trzydziestometrowej wieży obserwacyjnej z której będziecie mogli podziwiać górskie granie Polsko – słowackich tatr, ale także, dzięki specjalnej siatce rozpiętej pośrodku wieży będziecie mogli poczuć się jak ptak zawieszony na trzydziestu metrach, a jeśli tego będzie mało, świetnym sposobem na zejście z wieży widokowej, będzie ponad sześć-dziesięcio metrowa zjeżdżalnia, która sprawi, że w kilka sekund będziecie na dole. Myślicie, że Was na to nie stać? Nic bardziej mylnego. Koszt tej całodniowej wycieczki to tylko 100 zł. Całość mimo ekstremalnych przeżyć jest całkowicie bezpieczna i przeznaczona dla każdego zwiedzającego. Jeśli jednak będziecie bać się o swoje dzieci, obok kompleksu znajdują się dwa place zabaw pilnowane przez opiekunów dla najmłodszych. Pamiętajcie, by rezerwować miejsca na wycieczki z odpowiednim wyprzedzeniem, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Polecamy kontakt za pomocą naszej strony internetowej lub telefonicznie i życzymy niezapomnianych wrażeń.