ZADZWOŃ! tel: +48 693 636 136 / tel: +48 606 286 379
Automatic translation: Polish Polish English English German German Russian Russian Ukrainian Ukrainian

Spływy Dunajcem Zakopane Cennik 2019, Spacer w koronach drzew

Czas trwania:

ok. 8-9h

Cena biletu:

Osoba dorosła:
65 zł plus 20 euro

(wstęp na ścieżkę oraz
wjazd kolejką)

Cena za dzieci:

Dzieci do 3 lat - gratis
3-10 lat – 60 zł plus 16 euro

(wstęp na ścieżkę oraz wjazd kolejką)

Bilet rodzinny: 2+1 lub 2+2 to 49 euro

Spacer w koronach drzew + Szczyrbskie Jezioro
PROGRAM WYCIECZKI:

1. Wyjazd z Zakopanego i okolic – odbywa się z ustalonych punktów odbioru.

Po wcześniejszym ustaleniu jest możliwość odbioru bezpośrednio spod miejsca zakwaterowania.

2. Spacer w koronach drzew – czas zwiedzana 2h

Ścieżka w Koronach Drzew Bachledka to specjalna platforma widokowa o długości ponad 600 metrów, która znajduje się na wysokości aż 24 metrów nad ziemią i wije się pośród koron rosnących tutaj sosen.

Na trasie znajdują się liczne tablice z ciekawostkami na temat okolicznej przyrody oraz ekosystemu. Spacer w koronach drzew zakończony jest efektowną wieżą widokową, która wznosi na wysokość aż 32 metrów

3. Szczyrbskie Jezioro - czas wolny ok. 1,5h – 2h

Jezioro znajduje się na wysokości 1345m n.p.m i zalicza się do najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych jezior górskich w Wysokich Tatrach. Dookoła jeziora prowadzi ścieżka rekreacyjna, przy której usytuowane są drewniane sprzęty do ćwiczeń, ławeczki, latarnie i inne elementy infrastruktury turystycznej. Przy jego południowym brzegu znajduje się wypożyczalnia łódek.

W pakiecie wycieczki:

Klimatyzowany autobus

Opieka pilota/kierowcy

Organizacja biletów

Ubezpieczenie NNW + KL (koszty leczenia)

Czy marzyliście kiedyś o spacerze z głową w chmurach? Teraz macie szansę spełnić swoje marzenia. Wszystko to za sprawą zapierającej dech w piersiach wycieczce do Słowackiej Bachledowej, gdzie możecie przespacerować się ścieżką zawieszoną na 24 metrach wysokości, ścieżka ta ma długość 603 metrów i ciągnie się ponad koronami drzew Pienińskiego Parku Narodowego. Przechadzając się wspomnianą trasą staniecie się niemal częścią lasu, będziecie mogli podziwiać zróżnicowany las oraz rzadkie gatunki zwierząt znajdujących się w nim. Dla wszystkich tych, których interesują fakty, liczby i ciekawostki, na trasie znajduje się szereg tablic informacyjnych, które odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania. Konstruktorzy trasy przygotowali również coś dla najmłodszych.

Dwa place zabaw znajdujące się poniżej kompleksu zadowolą nawet najbardziej wybredne maluchy lubujące się w nieco bardziej „ekstremalnych” zabawach. Całość wycieczki odbywa się pod okiem wykwalifikowanych pracowników, którzy opowiedzą Wam o zwierzętach zamieszkujących Pieniński Park Narodowy, ale także o siłach przyrody, które go niszczą, będziecie mogli obserwować ptaki dosłownie przelatujące nad Waszymi głowami, a także dowiecie się, ile lat mają drzewa, których koron możecie niemal dotknąć. Po tej niezwykłej przechadzce czeka na was 32 metrowa wieża widokowa z siatką rozciągniętą na jej środku. Dzięki niej będziecie mogli spojrzeć z 32 metrów w dół, jakbyście byli zawieszeni w powietrzu. Z wieży da się zejść na dwa sposoby, konwencjonalnie oraz ekstremalnie.

Pierwszy sposób to zejście po schodach, drugi to zjechanie po 67 metrowej zjeżdżalni, dzięki której zejście z wieży zajmie najwyżej kilka sekund. Wycieczka uwzględnia także możliwość zwiedzenia Starego Smokowca. Nie zwlekajcie i rezerwujcie miejsca na tę wspaniałą jednodniową wycieczkę po Pienińskim Parku Narodowym w cenie jedynie 100 zł. Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona i, by mieć pewność, że załapiecie się na tę wspaniałą wycieczkę, rezerwujcie miejsca z wyprzedzeniem. Można tego dokonać drogą telefoniczną lub za pomocą naszej strony internetowej.

Formularz rezerwacji wycieczek:

Masz pytania? Zadzwoń!

tel: +48 693 636 136
tel: +48 606 286 379

Poznaj nasz CENNIK

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.