Czy słyszeliście już o naszej promocyjnej cenie na rok 2019 na spływy Dunajcem? Tylko w tym roku nasze biuro podróży stworzyło dla Państwa niepowtarzalną okazję, bo przebyć piętnastokilometrowy spływ Dunajcem na prawdziwej flisackiej tratwie w towarzystwie prawdziwych flisaków, którzy opowiedzą wam, co w trawie piszczy. Pieniński Park Narodowy obfituje w bogactwo roślin i zwierząt, które stanowią przeszło sześćdziesiąt procent całej fauny występującej w Polsce. Dodatkowym atutem naszych spływów Dunajcem jest możliwość odebrania Państwa wprost z miejsca tymczasowego pobytu, w związku z tym dzięki naszej cenie na rok 2019 nie będziecie musieli Państwo marnować czasu na szukanie miejsca zbiórki i będziecie mogli skupić się wyłącznie na przyjemnościach.

Nasz spływ Dunajcem obejmuje więc odebranie Państwa z miejsca zamieszkania, możliwość zwiedzenia malowniczego kościółka w Dębnie, który wybudowano w XV wieku i został wpisany na światową listę dziedzictwa narodowego UNESCO, a także zapory Czorsztyńskiej i zamku w Niedzicy. Ten ostatni jest szczególnie interesujący ze względu na fakt, iż kręcono w nim niektóre sceny z popularnego w latach siedemdziesiątych serialu pt. „Janosik”, a także sporą część scen adaptacji powieści Zbigniewa Nienackiego pt. „Pan Samochodzik i wakacje z duchami”. Spływy Dunajcem cena 2019 to także szansa na zobaczenie, jak piękna jest nasza naturalna granica geograficzna ze Słowacją, a także możliwość dowiedzenia się czegoś o naszych południowo – wschodnich sąsiadach.

Tratwa na której odbywają się nasze spływy Dunajcem cena 2019 jest oryginalną, skonstruowaną z pięciu połączonych ze sobą czółen flisacką tratwą, jaka stanowiła kiedyś miejsce pracy dla pienińskich flisaków. Płynąc przełomem Dunajca dowiecie się, jak wygląda jeden z najsławniejszych pomników przyrody w tej części Europy. Jeśli znudziło Wam się chodzenie w górę i w dół Krupówek, wybierzcie nasze biuro podróży i przyjrzyjcie się górom z nieco innej perspektywy niż dotychczas.

W skład naszej wycieczki wchodzą, autokar w obie strony, bilet na tratwę oraz ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków. Zapraszamy do zapisów na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Pamiętajcie, że jedynie rezerwacja z kilkudniowym wyprzedzeniem daje Wam pewność uczestnictwa w naszych spływach Dunajcem cena 2019.