Tylko u nas rok 2019 obfituje w niebywałe promocje na spływy Dunajcem. Sprawdźcie nasz cennik na rok 2019 i przekonajcie się, że ta niezapomniana podróż w roku 2019 jest na każdą kieszeń. 100 złotych to cena, jaką będziecie musieli zapłacić za autokar, który odbierze was z miejsca waszego zamieszkania, dowiezie na miejsce spływu, zapewni Wam opiekę dwóch doświadczonych flisaków ze Związku Flisaków Pienińskich, a także odwiezie was z powrotem do miejsca noclegu, a to zaledwie początek atrakcji. Nasz cennik 2019 na spływy Dunajcem obfituje również w atrakcje dodatkowe. Słyszeliście kiedyś o malutkim uroczym kościółku w Dębnie, który został wzniesiony w XV wieku i jest wpisany na światową listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Podczas organizowanej przez nas jednodniowej wycieczki istnieje możliwość zwiedzenia go, ale na tym nie koniec. Zapora Czorsztyńska to pięknie ulokowana tama z widokiem na zamek w Niedzicy, w którym nagrywano niektóre sceny ze sławnego polskiego serialu Janosik, oraz większość zdjęć do adaptacji powieści Zbigniewa Nienackiego pt. „Pan Samochodzik i wakacje z duchami”. Wszystko to możecie zwiedzić i przeżyć za jedyne 100 zł. Płynęliście kiedyś na oryginalnej flisackiej tratwie po naturalnej granicy Polski i Słowacji będąc jednocześnie w dwóch krajach? Dzięki naszemu cennikowi na rok 2019, niezapomniane spływy Dunajcem są na wyciągnięcie ręki. Niezmieniona od tysiącleci górska przyroda Pienińskiego Parku Narodowego od dziesięcioleci zachwyca odwiedzających go turystów z całego świata.

Na terenie tego parku znajduje się kilka roślin endemicznych, czyli takich, które rosną wyłącznie na jego terenie. W Pienińskim Parku Narodowym można także spotkać około sześćdziesięciu procent wszystkich gatunków stworzeń, które występują w Polsce, co czyni go obowiązkową pozycją na liście miłośników dzikich zwierząt. Wszystko to dzięki cennikowi 2019 na spływy Dunajcem możecie zobaczyć wprost z flisackiej tratwy za jedyne 100 zł. Nie zwlekajcie i rezerwujcie miejsca na naszą wycieczkę, tylko w ten sposób będziecie mieli pewność, że te wszystkie niezapomniane atrakcje Was nie ominą.