Ostatnimi czasy, w naszym biurze podróży Hawrań największym powodzeniem cieszą się spływy Dunajcem, a to za sprawą cennika, który wydaliśmy na 2019 rok. W tym roku udało nam się przebić cenowo konkurencję, utrzymując przy tym ten sam poziom usług, co do tej pory. Wybierając nasze biuro podróży, masz pewność, że wycieczki, które oferujemy dadzą wiele radości Tobie i Twojej rodzinie i będą w pełni bezpieczne. Spływy Dunajcem według cennika na 2019 rok kosztują jedynie sto złotych za osobę i niosą ze sobą wiele atrakcji takich jak zwiedzanie zabytkowego drewnianego kościółka w miejscowości o nazwie Dębno, jak również zwiedzanie zapory Czorsztyńskiej oraz zamku w Niedzicy.

Sam spływ odbywa się na dziesięcioosobowej oryginalnej flisackiej tratwie skonstruowanej z pięciu połączonych ze sobą czółen i trwa około dwóch godzin. Przez ten czas spławiacie się przeszło piętnastokilometrową trasą, której łączna różnica wysokości pomiędzy najwyższym i najniższym punktem wynosi ponad trzydzieści metrów. Spływ Dunajcem cennik 2019 odbywa się w towarzystwie dwóch znających najdrobniejszy zakątek Pienińskiego Parku Narodowego, flisaków, którzy opowiadają Wam o legendach i ludowych bajaniach dotyczących Dunajca, flisactwa, oraz historii Pienińskiego Parku Narodowego.

Podczas spływu zobaczycie dzikie zwierzęta w swoim naturalnym środowisku, zobaczycie przełom Dunajca, który jest jednym z najbardziej znanych w tej części Europy naturalnych atrakcji turystycznych, a także będziecie świadkami zapierających dech w piersiach krajobrazów, które zachowały swoją pierwotną formę od tysięcy lat. Wycieczka ta należy do najbardziej komfortowych wycieczek w naszej ofercie, a to za sprawą autokaru, który odbiera naszych klientów z miejsca tymczasowego zamieszkania i po wycieczce odwozi ich z powrotem. Wam pozostaje jedynie dobrze się bawić, robić zdjęcia i wspominać w pamięci chwile beztroski, które przeżyjecie, a to wszystko w absolutnie promocyjnej cenie 100 zł. Spływy Dunajcem cennik 2019 to promocja, której nie chcesz i nie możesz przegapić. Zapraszamy do rezerwacji za pomocą naszej strony albo drogą telefoniczną.