Spływy Dunajcem Słowacja Cena 2019 – takie słowa wpisałem w wyszukiwarkę internetową, szukając najtańszego możliwego rozwiązania. Nie jestem skąpy, ale wiem, że wszystkie te wycieczki są do siebie podobne i nie warto przepłacać. Okazało się jednak, że prawda jest o wiele bardziej złożona. Przede wszystkim nie wszyscy organizatorzy wycieczek zapewniają swoim klientom tak komfortowy transport, jaki zapewnia biuro podróży Hawrań, które ja wybrałem.

Biuro podróży Hawrań zabiera swoim klientów luksusowymi autokarami wprost z miejsca zamieszkania, dba o ich ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, zapewnia opiekę wykwalifikowanych przewodników i niesamowitą atmosferę podczas trwania całej wycieczki. W trakcie trwania tej jednodniowego spływu Dunajcem od Słowackiej strony po promocyjnej cenie z 2019 roku, mieliśmy do czynienia z prawdziwymi flisakami, którzy jeszcze kilka dekad temu spławiali drewno w dół rzek, by w ten sposób zarobić na chleb. To niesamowite, jak nasz świat zmienił się na przestrzeni tych, zdawało by się, nie tak wielu lat. Płynąc po przełomie Dunajca będziecie mieli możliwość podziwiania wspaniałych rzeźb skalnych powstałych wskutek erozji na przestrzeni tysięcy lat.

Będziecie także świadkami życia dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku. Nie wiem ,czy zdajecie sobie sprawę z tego, że niemal sześćdziesiąt procent wszystkich zwierząt żyjących na Słowacji i w Polsce, żyje naturalnie na terenie Pienińskiego Parku Narodowego. Na jego terenie znajduje się także kilka endemicznych gatunków roślin, to znaczy takich, które występują wyłącznie na terenie Pienińskiego Parku Narodowego. Kolejną ciekawą rzeczą jest fakt, iż Dunajec jest naturalną granicą geograficzną oddzielającą Słowację od Polski, tak więc spływając Dunajcem z ich Słowacką cena specjalną na rok 2019, macie szansę być jednocześnie na terenie Polski i Słowacji.

Jeśli jesteście fanami historii, flisacy płynący z wami na ich oryginalnej flisackiej tratwie, w swoim własnym niepowtarzalnym stylu opowiedzą Wam o przygodach, jakie spotkały ich, gdy jeszcze zajmowali się flisactwem, a także opowiedzą, co zmieniło się na przestrzeni tych wszystkich lat. Biuro podróży Hawrań i ich spływy Dunajcem Słowacja cena 2019 to obowiązkowa pozycja na liście wszystkich poszukiwaczy przygód. Nie żałuję, że wybrałem właśnie ich, ponieważ pięknych wspomnieć, które mam z tej wycieczki, nikt mi nie odbierze.