Zastanawialiście się kiedyś, jak urozmaicić swój pobyt w górach nie wydając przy tym bajońskich sum? A może marzy Wam się spotkanie z niczym nie zmąconą naturą? Kochacie dzikie zwierzęta, a zabawa na świeżym powietrzu jest Waszą sprawdzoną receptą na spędzanie czasu z najbliższymi? Lubicie kształcić się przez zabawę i czerpać radość z wiedzy? W takim razie mamy dla Was świetną wiadomość, prezentujemy absolutnie niepowtarzalną ofertę, które przypadnie go gustu wszystkim miłośnikom górskich krajobrazów.

Spływ Dunajcem Zakopane, to naprawdę tania jednodniowa wycieczka, która ukaże Wam górskie piękno z zupełnie nowej strony. Wyobraźcie sobie oryginalną flisacką tratwę, która niegdyś służyła flisakom jako środek transportu podczas spławiania drewna największymi, i tymi nieco mniejszymi rzekami w całej Polsce, a teraz wyobraźcie sobie, że wraz z całą rodziną płyniecie w dół Dunajca po piętnastokilometrowym szlaku, a prawdziwi flisacy z dawnych lat opowiadają Wam o swoich przeżyciach, o legendach związanych z przełomem Dunajca, a także, z właściwym sobie rubasznym wdziękiem zabawiają Was podczas całego spływu. Po jednej stronie widzicie Polską część Pienińskiego Parku Narodowego, a po drugiej Słowacką, płyniecie bowiem po naturalnej granicy geograficznej tych dwóch krajów, tak więc płynąc jednocześnie po wodach dwóch krajów, podziwiacie piękno otaczającej Was przyrody.

Bogactwo ptaków i przeróżnych zwierząt naziemnych, sprawia, że nie wiecie, w którą stronę patrzeć, a do tego jeszcze tworzone przez tysiące lat konstrukty skalne sprawiają, że człowiek czuje się malutki. Dodatkową atrakcją wchodzącą w skład tej jednodniowej wycieczki, jest zwiedzanie XV wiecznego kościółka w Dębnie, który wpisany jest na światową listę dziedzictwa kulturalnego UNESCO oraz przechadzanie się zaporą Czorsztyńską od której już tylko kawałek drogi dzieli Was od sławnego zamku w Niedzicy, gdzie kręcono niektóre sceny z popularnego w latach siedemdziesiątych serialu pt. „Janosik”, oraz adaptację powieści Zbigniewa Nienackiego pt. „Pan Samochodzik i wakacje z duchami” Spływy Dunajcem Zakopane Tanio to wycieczka, którą zapamiętacie na długie lata. Warto wspomnieć, że za wszystko zapłacicie jedynie 100 zł. Nie przegapcie okazji Spływy Dunajcem Zakopane Tanio, to najlepszy sposób na niezapomniane chwile w gronie najbliższych.