Jesteście w Zakopanem już od jakiegoś czasu i znudziły wam się wszystkie karczmy na Krupówkach? A może po ostatnim wypadzie nad Czarny Staw, odciski przeszkadzają w planowaniu kolejnej wycieczki w góry? Mamy dla Was świetne rozwiązanie. Spływy Dunajcem Zakopane to ekscytująca wycieczka jednodniowa podczas której przyjrzycie się Polsko – Słowackiej Granicy będąc w samym jej centrum. Myślicie, że to męczące? Nic bardziej mylnego. Nasz autokar podjedzie pod wskazane przez Was miejsce i odwiezie Was wprost na miejsce spływu, a po wszystkim odwiezie was pod sam dom.

Myślicie, że tego typu przyjemność jest droga? Znów pudło, za jednodniową wycieczkę w skład której wchodzą: spływy Dunajcem zakopane na najprawdziwszej flisackiej tratwie, której używano do spławiania drewna przed wielu laty, zwiedzanie zabytkowego XV wiecznego kościoła w Dębnie, spacer po zaporze Czorsztyńskiej, a także wycieczkę po sławnym z kilku filmów i seriali zamku w Niedzicy zapłacicie jedyne 100 zł. Może więc warto jeszcze raz minimalnie wyjść ze swojej strefy komfortu, by móc podziwiać piękno przyrody Pienińskiego Parku Narodowego z nieco innej niż dotychczas perspektywy.

Wykupując wycieczkę z naszego biura podróży otrzymujecie transport w obie strony, profesjonalnych, znających się na rzeczy przewodników, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków, a także gwarancję niezapomnianych przeżyć, które będziecie pamiętać jeszcze długo potem. Spływy Dunajcem Zakopane to niepowtarzalna okazja, by przeżyć coś nowego, coś, co przypadnie do gustu nawet najmłodszym członkom Waszej rodziny, a wszystko to za jedyne 100 zł za cały dzień. Tylko z nami możecie wziąć udział w najprawdziwszej przygodzie przeznaczonej dla każdego, od malucha po seniora i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Świeże powietrze, piękno przyrody, ciekawostki historyczne, a może chęć zwiedzenia sławnych miejsc? Wszystko to znajdziecie na spływach Dunajcem Zakopane. Zapraszamy do zapisów poprzez naszą stronę internetową oraz telefonicznie. Musicie jednak pamiętać, by planować wycieczkę z wyprzedzeniem, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.