Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Wakacyjny Kulig Góralski

Impreza plenerowa

CZAS TRWANIA

ok. 3-4 godziny

CENA BILETU

Powyżej 16 lat i dorośli - 120 zł

CENA ZA DZIECI

Dzieci do 4 lat - gratis
Dzieci 4 do 16 lat - 90 zł

Dla płatności Bonem Turystycznym prosimy o informację 24h przed rezerwacją. 

Letni Kulig wozami z biesiadą w góralskim szałasie

Skuś się na wieczór w towarzystwie fajnych ludzi oraz góralskiej kapeli i zabawy na świeżym powietrzu z panoramą Tatr w tle. Zawieziemy Cię góralskim kuligiem zaprzęgniętym w silne konie na ognisko w góralskim stylu. Damy do ręki kubek z grzańcem lub herbatą po góralsku i patyk z kiełbasą do smażenia na ogniu. Będziemy śmiać się i gaworzyć oraz tańczyć w rytm skocznej muzyki a na koniec zawieziemy Cię prosto do miejsca skąd zabraliśmy. Niczym się nie martw, będzie zabawa a jedzenia nie zabraknie ponieważ masz to wszystko bez żadnego limitu! 


W pakiecie imprezy

Transport do dolnej stacji kolei na Harendę

Kulig i poczęstunek bez limitów

Biesiada przy muzyce góralskiej na żywo

Ubezpieczenie NNW + KL (koszty leczenia)

Program wycieczki Góralski Kulig w Zakopanem

Odbiór z miejsca zakwaterowania

Odbiór z miejsca zakwaterowania i przejazd do miejscowości Ząb na Pogórzu Gubałówki (odbiór z najbliższego przystanku autobusowego około 17.00-17.30 - dotyczy Zakopanego, Kościeliska, Olczy, Pardałówki). Pozostałe miejscowości muszą dojechać do wyznaczonych punków odbioru.

Kulig z poczęstunkiem, śpiewem i postojem na fotki

Przesiadka do góralskich fasiągów. Godzinny kulig malowniczą trasą pasmem Gubałówki z przystankiem na zrobienie pamiątkowych zdjęć. 

Biesiada góralska

Godzinna biesiada z muzyką góralską na żywo przy ognisku z NIELIMITOWANYM poczęstunkiem. W jego skład wchodzi: kiełbaska do samodzielnego upieczenia, oscypek z żurawiną, chlebek ze smalcem, ogórek kiszony, herbata góralska z prądem (dla dzieci zwykła z sokiem malinowym i cytryną), wino grzane, chleb, ketchup, musztarda. 

Transport powrotny

Odwóz busami do miejsca zakwaterowania (miejsc skąd odbieraliśmy gości).

Super cena

W tej cenie macie zapewnione: dojazd na miejsce, poczęstunek bez limitów oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Cennik letniego Góralskiego Kuligu
Zakopane

dzieci do 4 lat

gratis

dzieci 4 - 16 lat

90 zł

> 16 lat i dorośli

120 zł

Galeria zdjęć z wakacyjnego Góralskiego Kuligu

Zobacz również inne nasze jednodniowe wycieczki

Nie zwlekaj i rezerwuj miejsce

Ilość miejsc jest ograniczona dlatego by mieć pewność, że zarezerwujesz wycieczkę na interesujący Cię termin, zrób to z wyprzedzeniem. Dzwoń lub szybciej przez REZERWUJ on-line.

Aby zapewnić najlepszą jakość używamy plików cookie. Przeczytaj naszą politykę prywatności jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.