Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

SŁOWACJA

Spacer w koronach drzew

Jednodniowa wycieczka z Zakopanego

CZAS TRWANIA

8 - 9 godzin

CENA BILETU

Osoba dorosła:
65 zł + 20 euro
(wstęp na ścieżkę oraz
wjazd kolejką)

CENA ZA DZIECI

Dzieci do 3 lat - gratis
3-10 lat – 60 zł + 16 euro
(wstęp oraz wjazd kolejką)
Bilet rodzinny: 2+1 lub 2+2
49 euro

Dla płatności Bonem Turystycznym prosimy o informację 24h przed rezerwacją. 

Wycieczka jednodniowa na platformę widokową ponad koronami drzew

Czy marzyliście kiedyś o spacerze z głową w chmurach? Teraz macie szansę spełnić swoje marzenia. Wszystko to za sprawą zapierającej dech w piersiach wycieczce do Słowackiej Bachledowej, gdzie możecie przespacerować się ścieżką zawieszoną na 24 metrach wysokości, ścieżka ta ma długość 603 metrów i ciągnie się ponad koronami drzew Pienińskiego Parku Narodowego. Przechadzając się wspomnianą trasą staniecie się niemal częścią lasu, będziecie mogli podziwiać zróżnicowany las oraz rzadkie gatunki zwierząt znajdujących się w nim. Dla wszystkich tych, których interesują fakty, liczby i ciekawostki, na trasie znajduje się szereg tablic informacyjnych, które odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania. Konstruktorzy trasy przygotowali również coś dla najmłodszych.

W pakiecie wycieczki na Spacer Koronami Drzew

Organizacja biletów

Opieka pilota/kierowcy

Klimatyzowany autobus

Ubezpieczenie NNW + KL (koszty leczenia)

Program wycieczki na platformę widokową ponad koronami drzew

Wyjazd z Zakopanego

Odbywa się z ustalonych punktów odbioru. Po wcześniejszym ustaleniu jest możliwość odbioru bezpośrednio spod miejsca zakwaterowania.

Spacer w koronach drzew

Czas zwiedzana około 2 godzin.
Ścieżka w Koronach Drzew Bachledka to specjalna platforma widokowa o długości ponad 600 metrów, która znajduje się na wysokości aż 24 metrów nad ziemią i wije się pośród koron rosnących tutaj sosen.

Na trasie znajdują się liczne tablice z ciekawostkami na temat okolicznej przyrody oraz ekosystemu. Spacer w koronach drzew zakończony jest efektowną wieżą widokową, która wznosi na wysokość aż 32 metrów

Szczyrbskie Jezioro (opcjonalnie)

Czas wolny ok. 1,5 – 2 godzin. 
Jezioro znajduje się na wysokości 1345m n.p.m i zalicza się do najbardziej znanych i najczęściej odwiedzanych jezior górskich w Wysokich Tatrach. Dookoła jeziora prowadzi ścieżka rekreacyjna, przy której usytuowane są drewniane sprzęty do ćwiczeń, ławeczki, latarnie i inne elementy infrastruktury turystycznej. Przy jego południowym brzegu znajduje się wypożyczalnia łódek.

Cennik wycieczki na platformę widokową ponad koronami drzew
SŁOWACJA

Bilet rodzinny

2+1
lub 2+2 49 euro

+ koszt przejazdu zgodnie z cennikiem obok

Dzieci 3 - 10 lat

60 zł
+16 euro


wstęp na ścieżkę oraz wjazd kolejką

>10 lat i dorośli

65 zł
+ 20 euro


wstęp na ścieżkę oraz wjazd kolejką

Dzieci do 3 lat GRATIS

Opis wycieczki na platformę widokową ponad koronami drzew

Całość wycieczki odbywa się pod okiem wykwalifikowanych pracowników, którzy opowiedzą Wam o zwierzętach zamieszkujących Pieniński Park Narodowy, ale także o siłach przyrody, które go niszczą, będziecie mogli obserwować ptaki dosłownie przelatujące nad głowami, a także dowiecie się, ile lat mają drzewa, których koron możecie niemal dotknąć. Po tej niezwykłej przechadzce czeka na was 32 metrowa wieża widokowa z siatką rozciągniętą na jej środku. Dzięki niej będziecie mogli spojrzeć z 32 metrów w dół, jakbyście byli zawieszeni w powietrzu. Z wieży da się zejść na dwa sposoby, konwencjonalnie oraz ekstremalnie. Pierwszy sposób to zejście po schodach, drugi to zjechanie po 67 metrowej zjeżdżalni, dzięki której zejście z wieży zajmie najwyżej kilka sekund.

Dwa place zabaw znajdujące się poniżej kompleksu zadowolą nawet najbardziej wybredne maluchy lubujące się w nieco bardziej „ekstremalnych” zabawach.

Wycieczka uwzględnia także możliwość zwiedzenia Starego Smokowca.

Galeria zdjęć wycieczki na platformę widokową ponad koronami drzew

Zobacz również inne nasze jednodniowe wycieczki

Nie zwlekaj i rezerwuj miejsce

Ilość miejsc jest ograniczona dlatego by mieć pewność, że zarezerwujesz wycieczkę na interesujący Cię termin, zrób to z wyprzedzeniem. Dzwoń lub szybciej przez REZERWUJ on-line.

Aby zapewnić najlepszą jakość używamy plików cookie. Przeczytaj naszą politykę prywatności jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.