Tani Kulig Zakopane Cennik 2019, kulig z pochodniami, saniami

Wycieczki jednodniowe

Z wielką przyjemnością chcemy Państwu zaoferować szereg jednodniowych wycieczek po Zakopanem i okolicach. Czy jest lepszy sposób na zwiedzanie Pienińskiego parku narodowego, niż spływ Dunajcem na tradycyjnej tratwie flisackiej w otoczeniu niezmienionej od tysiącleci przyrody. Góralskie gawędy oraz rubaszne poczucie humoru dopełnią wizerunku Polskich Tatr widzianego od strony wody. W skład tej wycieczki wchodzą także zwiedzanie pięknego drewnianego kościółka w Dębnie, który powstał w XV wieku i należy do listy światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, a także zaporę Czorsztyńską oraz jedyny w swoim rodzaju zamek w Niedzicy, gdzie nagrywano sceny z „Janosika” oraz filmu „Pan Samochodzik i wakacje z duchami”.

A może od zawsze marzyliście by choć raz mieć głowę w chmurach? W tym wypadku również możemy coś na to poradzić. W Słowackiej Bachledowej czeka na was spacer wśród koron drzew na 23 metrach. Blisko 600 metrowa trasa to świetna okazja by podziwiać roślinność Pienińskiego Parku Narodowego z odrobinę innej perspektywy, obserwować ptaki przelatujące tuż nad Waszymi głowami, a także obserwować z góry życie tamtejszych zwierząt naziemnych. Jakby tego było mało, z 32 metrowej wieży obserwacyjnej możecie podziwiać piękny górski krajobraz Polskich oraz Słowackich Tatr, a także doświadczyć ekstremalnych wrażeń stając na siatce ochronnej z której bez przeszkód będziecie mogli podziwiać 32 metry tuż pod Waszymi nogami oraz zjechać 67 metrową zjeżdżalnią na sam dół wieży.

Jeśli nie w głowie Wam ekstremalne przeżycia polecamy nostalgiczną, nocną podróż kuligiem ozdobionym skrzącymi się pochodniami po szczycie Gubałówki z której rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Tatry. Po wszystkim zaprosimy Was do naszego szałasu na tradycyjną góralską watrę, gdzie będziecie mogli przypiec samemu kiełbaski, zjeść tradycyjny góralski bigos oraz napić się gorącej herbaty góralskiej przy dźwiękach góralskiej muzyki na żywo. Na naszej stronie internetowej znajdziecie bardziej szczegółowe opisy proponowanych przez nas usług oraz dowiecie się, jakie promocje dla Was przygotowaliśmy. Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy i życzymy niezapomnianych wrażeń.

Formularz rezerwacji wycieczek:

Masz pytania? Zadzwoń!

tel: +48 693 636 136
tel: +48 606 286 379

Poznaj nasz CENNIK

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.