Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Zimowy Kulig Góralski

Impreza plenerowa

CZAS TRWANIA

ok. 3-4 godzin

CENA BILETU

Powyżej 10 lat i dorośli - 120 zł

CENA ZA DZIECI

Dzieci do 4 lat - gratis
Dzieci do 10 lat - 100 zł

Dla płatności Bonem Turystycznym prosimy o informację 24h przed rezerwacją. 

Kulig na Gubałówce

Pamiętacie jeszcze, jak w dzieciństwie jeździliście kuligiem po ośnieżonych wiejskich drogach podczas ferii zimowych? Jeśli nie, lub nigdy nie mieliście tej przyjemności, zapraszamy na absolutnie rewelacyjny kulig po Pogórzu Gubałowskim, który jak żaden inny odda klimat dawnych kuligów z lat młodości.

Zbiórka odbywa się w wyznaczonych punktach odbioru, skąd autokarem zawieziemy Was na miejsce. Tam czeka na was piękny, przyozdobione owczym futrem kuligi dostępne dla czterech lub ośmiu osób. 

W pakiecie imprezy

Transport do miejsca rozpoczęcia kuligu

Kulig i poczęstunek bez limitów

Biesiada przy muzyce góralskiej na żywo

Ubezpieczenie NNW + KL (koszty leczenia)

Program wycieczki Góralski Kulig w Zakopanem

Fantastyczna zabawa

Jeśli tęsknicie za kuligami z dzieciństwa, lub nigdy nie mieliście przyjemności uczestniczenia w kuligu, albo macie dzieci, którym chcecie pokazać prawdziwy klimat Polskich gór, to serdecznie zapraszamy na nasz kulig. 

Kulig z pochodniami

W towarzystwie skrzących się pochodni objedziemy całą Gubałówkę z widokiem na ośnieżone górskie szczyty Tatr oraz majaczące w dole Zakopane

Biesiada góralska

Po kuligu zaprosimy Was do naszego specjalnie przygotowanego na tę okazję szałasu w którym przysiądziemy przy autentycznej góralskiej watrze, czyli ognisku. Wszystko to okraszone będzie góralską muzyką na żywo, która w pełni odda niepowtarzalny klimat Polskich gór. 

Wszystko bez limitów!

Herbata po góralsku, wino grzane, bigos, chleb ze smalcem oraz kiełbaski otrzymujecie od nas na kuligu w każdej ilości, częstujcie się do syta.

Super cena

 W tej cenie macie Państwo zapewnione: dojazd na miejsce, bilet na kulig, grzane wino, bigos, kiełbaski do samodzielnego przyrządzenia oraz ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Cennik Góralskiego Kuligu na Gubałówce
Zakopane

dzieci do 4 lat

gratis

dzieci do 10 lat

100 zł

dorośli

120 zł

Galeria zdjęć z Góralskiego Kuligu zimą

Zobacz również inne nasze wycieczki jednodniowe

Nie zwlekaj i rezerwuj miejsce

Ilość miejsc jest ograniczona dlatego by mieć pewność, że zarezerwujesz wycieczkę na interesujący Cię termin, zrób to z wyprzedzeniem. Dzwoń lub szybciej przez REZERWUJ on-line.

Aby zapewnić najlepszą jakość używamy plików cookie. Przeczytaj naszą politykę prywatności jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.